KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14476350

nr 1447 6350

Teckning

Tusch, landskap med hus, ej signerad, 31x43, yttermått inklusive ram: 44x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:38:45

6/2 13:41:22 1      Vinnande bud